ثبت نام اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد

آغاز ثبت نام اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی

۲۰ آبان ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۵ کد : ۳۷۰۹۷ اسلایدر اخبار دفتر امور فرهنگی و اجتماعی
تعداد بازدید:۸۵۳
آغاز ثبت نام اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن بیان این خبر گفت: این دوره از مسابقات به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تأسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی و با موضوعات مرتبط با اهداف، مأموریت­ها و رسالت­های این دانشگاه برگزار می شود.

دکتر بهرامی­ نسب هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد فضای با نشاط و مؤثر جهت گفتگو و تعامل دانشجویان با یکدیگر، بالا­بردن مهارت­های ذهنی، کلامی، استدلالی و کار تیمی بین دانشجویان، ایجاد فضای نقد عالمانه و منصفانه در حوزه کسب و کار، گفتمان­سازی مهارت­ ورزی، کارآفرینی و اشتغال و نقش دانشگاه های نسل سوم در ایجاد آن عنوان کرد.

دکتر بهرامی نسب افزود: در سال­های اخیر بیش از 400 کرسی آزاد اندیشی در مراکز آموزش علمی کاربردی سراسر کشور برگزار شده است که این دانشگاه را به عنوان یکی از دانشگاه­های برتر و پیش رو در زمینه برگزاری برنامه­های فرهنگی گفتگومحور مطرح کرده است. وی به پتانسیل خوب مراکز آموزشی جهت برگزاری چنین مسابقاتی اشاره کرد و گفت: برگزاری موضوعات تخصصی با محوریت اشتغال، مهارت­ورزی و مسائل پیرامونی آن در سطح مسابقات کشوری برای اولین بار است که در سطح دانشگاه­های کشور برگزار می شود که البته در مرحله استانی جهت آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان با روش­های مناظره، گزاره­های انتخابی به صورت عمومی از مسائل اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی مطرح خواهند شد. اما در مرحله کشوری تیم­های برگزیده به بحث پیرامون گزاره­های تخصصی و مرتبط با اشتغال بپردازند.

یادآور می­شود ثبت نام اولین دوره مسابقات درون دانشگاهی مناظره دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از تاریخ 20 آبان ماه سال جاری از طریق دفاتر فرهنگی مراکز آموزش علمی کاربردی آغاز و تا پایان آبان ماه ادامه خواهد شد.

علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه پس از مطالعه کامل دستور العمل اجرایی مسابقات و تکمیل فرم­های مربوطه جهت ثبت نام به دفاتر فرهنگی مراکز آموزشی و واحد های استانی مراجعه نمایند.

 

<p style="text-align: center">مرورگر شما نمی تواند این pdf را نشان دهد<br></p> لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: مناظره دانشجوییمسابقات مناظره دانشجوییدانشگاه علمی کاربردی مناظرهثبت نام مسابقات مناظره دانشجویی


نظر شما :