اولین همایش نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب در آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۰ کد : ۲۷۱۹۷ اسلایدر اخبار
تعداد بازدید:۲۱۹
 اولین همایش نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب در آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم این همایش با همکاری دانشگاه های سراسر کشور و با هدف هم‌افزایی جامعه علمی در افزایش دانش عفاف و حجاب، آسیب‌شناسی مسئله عفاف و حجاب، زمینه‌سازی به‌منظور تقویت باوری عمل‌گرا در حفظ و صیانت از اصل عفاف و حجاب و تولید و نشر متون علمی در حوزه عفاف و حجاب را به مدت دو روز برگزار می شود. 

این همایش در محورهای الهیات و مبانی معرفتی، ارتباطات و رسانه‌ها، برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری، بهداشت و سلامت، جامعه‌شناسی و علوم اجتماعی، حقوق، علوم تربیتی و روانشناسی و هنر و ادبیات هفتم و هشتم آذرماه سال جاری در دانشگاه الزهرا(س) برگزار خواهد شد.

 

‌بنا بر اعلام معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س) پژوهشگران تا ۲۵ خردادماه سال جاری فرصت دارند چکیده مقالات خود را حول هر یک از محورهای یاد شده همایش برای داوری به دبیرخانه همایش ارسال کنند و مقالات برتر در پایگاه اسنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه شده و در فصلنامه‌های علمی ــ پژوهشی چاپ خواهند شد.

 

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فایل راهنمای نگارش مقالات می‌توانند به تارنمای اینترنتی همایش ملی نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب به آدرس مراجعه فرمایند.


نظر شما :