زمان قطعی و نحوه برگزاری آزمون کتبی دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۰ کد : ۲۷۱۵۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۹۰
زمان قطعی و نحوه برگزاری آزمون کتبی دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، آزمون کتبی دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت  دوشنبه 24 خرداد ماه سال جاری به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

بهرامی نسب معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام تاریخ قطعی برگزاری آزمون مرحله افزود: بخش کتبی جشنواره امسال در 7 رشته،آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن، آشنایی با سیره معصومین (علیهم السلام) ، احکام، آشنایی با احادیث و ادعیه مأثوره­ ، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه و آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه و حفظ موضوعی قرآن کریم ویژه دانشجویان و در کلیه رشته های یاد شده غیر از احکام ویژه کارکنان، مدرسان و اعضاء هیئت علمی دانشگاه برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است  آزمون کتبی در تاریخ مزبور از ساعت 10 الی 14  برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان می بایست در بازه زمانی در ساعت های فوق الذکر جهت اخذ آزمون به سایت http://info.uast.ac.ir/ghoran/azmoon  مراجعه نمایند.

همچنین شرکت کنندگان در بخش کتبی می توانند جهت دریافت متن PDF منابع و کسب اخبار تکمیلی به آدرسhttp://quran.uast.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 82772220 -021 دبیرخانه مرکزی جشنواره تماس حاصل نمایند.


نظر شما :