برنامه تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه جامع علمی کاربردی با آرمان‌های حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری

۱۸ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۳:۳۰ کد : ۲۷۱۱۸ اخبار
تعداد بازدید:۶۹
برنامه تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه جامع علمی کاربردی با آرمان‌های حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری

برنامه تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه جامع علمی کاربردی با آرمان‌های حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری

دانشگاه جامع علمی کاربردی همگام با دیگر دانشگاهیان در روز 14 بهمن‌ماه با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل و بیعت با مقام معظم رهبری، تجدید میثاق خواهد نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر بهزاد بهرامی‌نسب گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در کمیته دانشجویی ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی، روز 14 بهمن ماه که به عنوان انقلاب اسلامی، نهضت علمی، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی نامگذاری شده، روز تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام‌خمینی(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری خواهد بود. رئیس، معاونین، مدیران، رؤسای مراکز و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی نیز همگام با دیگر دانشگاهیان در این مراسم حضور پرشوری خواهند داشت.    

دکتر بهزاد بهرامی نسب، با بیان این مطلب گفت: جلسات ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با محوریت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با حضور نمایندگان و مدیران حوزه‌های مختلف دانشگاه تشکیل شد و در این جلسات برنامه‌ریزی‌های لازم برای گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صورت گرفت.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع گفت: تبیین نقش دانشجویان و دانشگاهیان در پیروزی انقلاب، معرفی دستاوردهای دانشگاه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی، علمی، پژوهشی و ورزشی، برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی، برپایی نشست‌های تخصصی با حضور شخصیت‌های انقلابی و تهیه و توزیع بسته‌های فرهنگی مرتبط با انقلاب اسلامی و دهه فجر و پیش‌بینی تمهیدات لازم جهت حضور حداکثری دانشجویان، مدرسان و کارکنان در راهپیمایی 22  بهمن از جمله کلیات برنامه‌هایی است که در سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی از سوی دانشگاه به اجرا در خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر بهرامی نسب گفت: بر این اساس؛ پیاده راه دانشگاه و انقلاب اسلامی، حد فاصل خیابان قدس و 16آذر به صورت نمایشگاه و غرفه‌هایی در محوطه سر در دانشگاه تهران با مشارکت وزارت علوم و دیگر دانشگاه‌ها در راستای ارائه دستاوردهای آموزش عالی کشور پس از انقلاب اسلامی برپا می‌شود. همچنین دانشگاه‌ جامع علمی کاربردی و سایر ساختمان‌های دانشگاهی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن نیز ضمن برپایی نمایشگاه و غرفه‌های فرهنگی به راهپیمانان خدمات‌رسانی خواهند نمود.

 

 


نظر شما :